چهارشنبه، 1/12/97 (سال توليد ملي)
به پايگاه ستاد تحول صنايع و معادن خوش آمديد.
   
نام کاربري:رمزعبور:
  
پرونده بنگاهعضويتراهنماارتباط با مادرباره ما
ايجاد صفحه جديدتنظيم اين صفحهتنظيم نماي درگاه
 
صفحه اصلي
تازه ها
مولدهاي برق
بازسازي و تكميل
بهين ياب

   كمك هزينه نفت كوره (مازوت)   

ثبت درخواست و پيگيريراهنماپرسش هاي متداولاطلاعيه هاپرس و جوپرونده بنگاه

راهنماي فرآيند كمك هزينه خريد نفت كوره (مازوت)

 
مراحل فرآيند دريافت كمك هزينه خريد نفت كوره به صورت زير است:
1. عضويت در وبگاه ستاد تحول صنايع و معادن به آدرس www.stsm.ir و دريافت نام كاربري و رمز عبور (چنانچه قبلا در اين وبگاه عضو شده ايد نياز به عضويت مجدد نيست و باهمان نام كاربري و رمز عبور مي توانيد وارد شويد)
2. ثبت نام متقاضي در طرح كمك هزينه نفت كوره از دريچه "ثبت نام براي تسهيلات (هدفمندسازي يارانه ها)" و انتخاب لينك "كمك هزينه خريد نفت كوره" و تكميل فرمهاي ثبت نام.

3. صحه گذاري فرم هاي تكميل شده در سازمان صنايع و معادن استان و دريافت اصل تعهد نامه مهر و امضا شده از متقاضي.
4. خريد نفت كوره از شركت پخش و واريز وجه به شماره حساب متقاضي
توجه: كمك هزينه خريد نفت كوره به خريدهاي از اول اسفند 89 به بعد تعلق مي گيرد. به اين ترتيب كه متقاضي از شركت پخش فرآورده هاي نفتي با نام مشتري خود خريد مي كند و سپس مطابق استعلامي كه وزارت صنايع از شركت پخش مي كند، معادل 25 درصد مبلغ خريد به شماره حساب متقاضي كه در فرم ثبت نام ارائه داده است واريز مي گردد.
 
راهنماي ثبت نام
ثبت نام شامل سه فرم مشخصات عمومي، اطلاعات درخواست و تعهد نامه مي باشد

• در فرم مشخصات عمومي، اطلاعات عمومي بنگاه ثبت مي شود. نوشتن آدرس دقيق پستي محل توليد در فرم مشخصات عمومي الزامي است
• در فرم اطلاعات درخواست بانك عامل و شماره حساب متمركز جهت واريز وجه كمك بلاعوض، نام دارنده حساب (دقت شود حساب معرفي شده به نام بنگاه باشد)، شماره مشتري و نام مشتري ثبت شده در شركت پخش فرآورده هاي نفتي ثبت مي شود
• در فرم تعهد نامه پس از ثبت اطلاعات اعضاي هيات مديره فرم تعهد نامه را دانلود و پس از چاپ و مهر و امضاي مربوطه نزد خود نگهداريد تا در مرحله بعد به سازمان صنايع و معادن استان تحويل نماييد.

• پس از تاييد هر سه فرم تاييد نهايي فعال مي شود كه پس از تاييد نهايي درخواست به سازمان صنايع استان جهت صحه گذاري و دريافت تعهد نامه ارسال مي شود.
نكات مهم:
1. متقاضي مي بايست در اولين فرصت پس از تاييد نهايي ثبت نام به سازمان صنايع استان مراجعه و تعهدنامه خود را تحويل دهد.
2. كمك هزينه خريد نفت كوره فقط به متقاضياني پرداخت مي شود كه در سيستم آمار توليد وزارت صنايع و معادن اطلاعات خود را وارد كنند.
3. به متقاضي با توجه به توليدي كه دارد كمك هزينه خريد نفت كوره اعطا مي شود و چنانچه انحراف مصرف وجود داشته باشد پرداخت كمك هزينه متوقف مي شود.